Takiej huśtawki emocji dawno nie przeżyłam

Takiej huśtawki emocji dawno nie przeżyłam

czwartek, 6 sierpnia 2015

Książkowe Porządki - podsumowanie

źródło
Mija dziś miesiąc, odkąd w ramach wakacji wolno mi obijać się ile tylko dusza zapragnie. Wykorzystałam ten czas w pełni, leniąc się od rana do wieczora, w godzinach wolnych od spania i wylegiwania na sofie z zaangażowaniem kontemplując ścianę. W wolnych chwilach nadrabiałam zaległości wśród powieści z mojej biblioteczki w ramach wyzwania Książkowe Porządki. A zatem, chwila prawdy.
Zdołałam przeczytać sześć książek na dziesięć, a tym samym 2556 stron z 4042, czyli 63%. Udało mi się zrecenzować wszystkie, a listę linków umieszczam poniżej.

Nie do końca jestem zadowolona z wyniku. Czasami od czytania odciągało mnie lenistwo, czasami znajomi czy po prostu domowe obowiązki. Jednym z warunków wyzwania było zapoznanie się z konkretnymi, z góry ustalonymi pozycjami z biblioteczki, a jestem tym typem czytelnika, który woli spontanicznie wybierać lektury. Mogło być zdecydowanie lepiej, ale mogło być też gorzej, więc cieszę się z tych sześćdziesięciu trzech procent jak ze stu ;)


Pozdrawiam!


13 komentarzy:

 1. Nie jest tak źle. Może w sierpniu będzie znacznie lepiej!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też myślałam, że lipiec będzie bogatszy czytelniczo ;) Ale książki, które przeczytałaś wzbudziły we mnie wiele emocji :)

  PS.Ale tu pięknie. Pierwszy raz jestem na Twoim blogu i bardzo mi się spodobało.

  OdpowiedzUsuń
 3. Każdy wynik jest dobry :) Masz śliczny nagłówek :)

  Insane z http://przy-goracej-herbacie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za zgłoszenie się do wyzwania Rosyjsko mi! :) Witamy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wichrowe Wzgórza przeczytałaś *.*

  OdpowiedzUsuń
 6. I ja wolę spontanicznie wybierać lektury. Zawsze jak sobie coś zaplanuję, to okazuje się zupełnie odwrotnie. 6 książek to bardzo dobry wynik, zwłaszcza w tak gorące wakacje, kiedy nic się nie chce... :-))

  OdpowiedzUsuń
 7. 6/10 to bardzo dobry wynik więc masz być z czego zadowolona ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak dla mnie to bardzo dobry wynik :) Moje porządki zajęłyby chyba kilka lat - mam mnóstwo nieprzeczytanych książek w domu :p A ciągle chcę noweeee!
  Pozdrawiam,
  http://magiel-kulturalny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. 6 książek to całkiem niezły wynik ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękny wynik, proszę nie marudzić. :) Czytanie książek na wyścigi, to kiepski pomysł. Wiadomo, że wśród blogerów książkowych obowiązuje zasadka: kto da więcej (recenzji, konkursów) ;) ale zdecydowanie, przynajmniej dla mnie, ważniejsze są szczere opinie z serducha, a nie te pod publikę dla oklasków. :) Dziękuję więc za te Twoje sześć recenzji. :) Zapoznałam się ze wszystkimi. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie jest źle :) Życzę powodzenia w nowym miesiącu!

  OdpowiedzUsuń
 12. Kontemplowanie ściany :'). W sumie u mnie teraz jest tak gorąco, że na nic innego nie mam ochoty xd.
  Wynik bardzo ładny, zwłaszcza patrząc na strony :).
  City of Dreaming Books

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...